Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
Od: 07.2007
Offline
#
1098
19.08.2009, 21:30
dokładnie, niech ten sezon szybko mija z Wisełką na czele do końca! i za rok znowu walczymy!
arturtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturtsw
Znajdź inne posty napisane przez arturtsw