Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 19.08.2009, 21:25
PasiorWKS napisał(a):Wyświetl post
A tymczasem Debreczyn prowadzi z Levskim. Awans którejkolwiek z tych drużyn będzie dla mnie mimo wszystko profanacją Ligi Mistrzów. (tylko mnie nie besztajcie że Wisła jeszcze gorzej wypadła, gdyby dotarła do tej fazy to by takie drużyny pożarła na śniadanie )
skichałaby się od razu...
Odpowiedz cytując