Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2461
Stary 19.08.2009, 20:11
W pierwszej połowie Kubuś nieźle się pokazał .
Mógł nawet bramkę strzelić ale w sytuacji sam na sam Casillas wybronił.Asystę również mógł zaliczyć.
Ogólnie szarpie tam i jest jednym z najlepszych w Borussi.
Ostatnio edytowane przez MaG* : 19.08.2009 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując