Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2009, 20:03
PasiorWKS napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego w meczu PAO - Atletico puszczano hymn ligi mistrzów i wszystko było "pod kolor" tych rozgrywek ? Przecież to dopiero kwalifikacje a z tego co pamiętam jak Wisła grała mecze w ostatniej fazie kwalifikacji czegoś takiego nie było.
Oświećcie mnie proszę Gdyby nie ta Levadia byśmy mieli pierwszy raz w historii LM anthem już w 4. rundzie kwalifikacji...
Borek mowil, ze zmienili zasady i dlatego w rundach kwalifikacyjnych mozna uslyszec hymn lm
Odpowiedz cytując