Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
11
19.08.2009, 20:03
PasiorWKS
napisał(a):
Dlaczego w meczu PAO - Atletico puszczano hymn ligi mistrzów i wszystko było "pod kolor" tych rozgrywek ? Przecież to dopiero kwalifikacje a z tego co pamiętam jak Wisła grała mecze w ostatniej fazie kwalifikacji czegoś takiego nie było.
Oświećcie mnie proszę
Gdyby nie ta Levadia byśmy mieli pierwszy raz w historii LM anthem już w 4. rundzie kwalifikacji...
Borek mowil, ze zmienili zasady i dlatego w rundach kwalifikacyjnych mozna uslyszec hymn lm
tylko_na_kilka_dni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tylko_na_kilka_dni
Znajdź inne posty napisane przez tylko_na_kilka_dni