Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1084
Stary 19.08.2009, 19:53
Dlaczego w meczu PAO - Atletico puszczano hymn ligi mistrzów i wszystko było "pod kolor" tych rozgrywek ? Przecież to dopiero kwalifikacje a z tego co pamiętam jak Wisła grała mecze w ostatniej fazie kwalifikacji czegoś takiego nie było.
Oświećcie mnie proszę Gdyby nie ta Levadia byśmy mieli pierwszy raz w historii LM anthem już w 4. rundzie kwalifikacji...
Odpowiedz cytując