Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Opętany
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
10479
19.08.2009, 19:23
chcąc się dostać do oddziału PKO na Boh.Września jadąc tramwajem 10 na jakim przystanku wysiąść
Kleeberga
Opętany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Opętany
Znajdź inne posty napisane przez Opętany