Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10478
Stary 19.08.2009, 19:02
Ofe

II filar

zaczynasz prace musisz miec wybrany jakis, nie wybierzesz wylosuja Cie i np wybiora Ci najgorszy

jak bys chcial wstapic do AIG daj znak na priva pokieruje Cie co i jak i gdzie i z domu wszytsko zalatwisz
Odpowiedz cytując