For_FuN_ napisał(a):

No tak ale zauwaz w jakich okolicznosciach.
Te rozmowy sa prowadzone bo dalej niewiadomo co z Brozkiem .Jakby jednak odszedl to kogos sprowadzic trzeba i w klubie napewno o tym wiedzą..
Jakby nie temat odjescia Pawla,to pewnie zadnych rozmow z nikim by nie było...