Wyświetl pojedynczy post
Island
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Staten Island / Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4058
Stary 19.08.2009, 18:01
As napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo mi to wyglada na ZBROJENIE, poza tym co mieli by tam zbroic? Nie jestem budowlancem ale z tego co wiem to zbrojenie zalewa sie betonem a nie montuje do betonowego klocka.
Chyba nie bardzo wiesz o co pytalem. Chodzi mi o te podluzne linie w poprzek sektora. blizej trybuny E.
To sa druty bedace czescia zbrojenia gotowego elementu. Sa one spawane razem a nastepnie zalewane betonem tworzac calosc. Patrzac z kamerki po lewej stronie zostaly jusz zalane betonem.
Odpowiedz cytując