|
Ja uważam Skorże, za najlepszego trenera Wisły od czasów Kasperczaka chociaż może być w przyszłości jeszcze lepszy od niego. Śmieszą mnie opowieści, że Petrescu zdobyłby więcej. Ale ja się pytam co on dokonał przez ten okres czasu? Zdobył wicemistrzostwo chociaż prowadziliśmy w tabeli po rundzie jesiennej. Porażki m.in z Koroną i Lechem na wyjeździe. Zawalił mecz z Iraklisem. To mało? Niestety, ale nie umiał dopasować się do realiów polskiej piłki. Do Skorży mam natomiast jeden zarzut. I tu musze po raz pierwszy zgodzić się z Wybiórczą. Skorża boi się wprowadzać do składu młodych zawodników, a zwłaszcza wychowanków. W Lubinie przy stanie 4:0 i z Bełchatowem przy 3:0 mógł wprowadzić Burligę albo Mączyńskiego, żeby zobaczyć jak się zaprezentują w Ekstraklasie. Ale co do reszty to mam nadzieję, że na przebudowanym stadionie w końcu za rok awansujemy do LM.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|