|
nie będziemy.
Nie ma takiego zawodnika jak Ćwieląg.
Paweł idz na ten zachód, i zamknij twarze coponiektórym malkontentom.
albo nie idź...
A za 2 lata jak zostaniesz w klubie, nikt z nich nie bedzie pamiętał tego co zrobiłes lata wstecz, tylko wypominiał że w danym sezonie nie strzelasz juz bramek bo jesteś stary. I na zbity pysk Cie będa chcieli wywalić, tak jak 3 lata temu Marka Zieńczuka, bo w końcu słaby.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|