Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15557
Stary 19.08.2009, 16:12
nie będziemy.
Nie ma takiego zawodnika jak Ćwieląg.

Paweł idz na ten zachód, i zamknij twarze coponiektórym malkontentom.
albo nie idź...
A za 2 lata jak zostaniesz w klubie, nikt z nich nie bedzie pamiętał tego co zrobiłes lata wstecz, tylko wypominiał że w danym sezonie nie strzelasz juz bramek bo jesteś stary. I na zbity pysk Cie będa chcieli wywalić, tak jak 3 lata temu Marka Zieńczuka, bo w końcu słaby.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując