Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15556
Stary 19.08.2009, 16:07
Matusiak też bardzo chciał grać na zachodzie, jak mu tam poszło to wiemy teraz gra w pierwszej lidze.

Brożek pewnie skończy jeszcze gorzej jeśli odejdzie.

A my będziemy mieć jednego napastnika w drużynie (Ćwielong). A grającego na wszystkich pozycjach Diaza też możemy stracić.

Rada Nadzorcza od dawna stara się ustalić jak mało to już za mało by zdobyć Mistrzowski tytuł. I balansować na tej granicy.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 19.08.2009 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując