Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15555
Stary 19.08.2009, 16:06
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, dlaczego Brożek tak bardzo chcę uciec z Wisły.
Ja gdybym był piłkarzem, to daje sobie głowę uciąć, że jeśli grałbym w Wiśle, to nie poszedłbym z niej nigdzie do żadnego innego klubu. Bo niby po co ?
patrzysz na to z perspektywy kibica Wisły.
Ja mam tak samo.

ale przykładowo: jesteś graczem Bełchatowa, nie kibicowałeś temu klubowi w młodości, zarabiasz prawie 200tys E, pewnego dnia zgłasza się po Ciebie Wisła...i co robisz?

tak samo działa to we wszystkie strony.

okręgowka -> III liga -> I liga -> ekstraklasa -> zachód

my patrzymy z perspektywy szarego kibica, dla nas taka kasa jaką zarabiają w Wiśle to kosmos...ale dla Nich?

jakbyś zarabiał 2tys zł a miał możliwość 4 tys, to wiadomo że chcialbyś więcej. Tak samo grajki, mają 200tys, ale chceliby 400-600...do tego lepsza liga.

pamiętajmy że w obecnych czasach pilkarz to zawód.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując