|
Nie wiem, dlaczego Brożek tak bardzo chcę uciec z Wisły.
Ja gdybym był piłkarzem, to daje sobie głowę uciąć, że jeśli grałbym w Wiśle, to nie poszedłbym z niej nigdzie do żadnego innego klubu. Bo niby po co ?
Czy zarobki na poziomie 200 000 euro za sezon, to są małe zarobki ? Nie wydaje mi się...
Tylko naszym się w dupie poprzewracało. Niech wszyscy mają kontrakty motywacyjne ; o.
Przegramy - nie ma kasy.
Remis - jest 30 %
Wygrana - jest pensja...
Bo nie wydaje mi się, żeby wszyscy zawodnicy naszego klubu posiadali takowe kontrakty.
Poza tym mam dziwne wrażenie, że ludzie z naszego klubu zwyczajnie się opierd*** .
Gdyby sumiennie wykonywali swój zawód potrafili by znaleźć przynajmniej 3 grajków na poziomie w każdym sezonie, którzy ewentualnie mogliby zasilić nasz zespól. A tu wygląda to zupełnie inaczej.
Zima, jak zwierzęta - przespana...
Lato ? " żeby kupić, musimy sprzedać. "
To się w głowie nie miesci. Jednak koniec z tym narzekaniem. Powinniśmy się cieszyć z tego, co mamy. Bo na przyjład taka Arka Gdynia, właśnie dostała wspaniałego trenera <szyderca>
|