Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
15551
19.08.2009, 15:28
JOSE 841
napisał(a):
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...05/story.shtml
mam pytanie czy Wisła ma jakiegoś Rumuna na bramce
czas Dolhy w Wiśle już dawno minął A Cebanu nie jest raczej Rumunem ale według Pawełka w meczu z Bełchatowem stał Rumun ktury sie zbytnio nie popisa
Nie według Pawełka, tylko według Eurosportu. Ten fragment, to nie jego wypowiedź
Ostatnio edytowane przez Pablooo : 19.08.2009 o godz. 15:32.
Pablooo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablooo
Znajdź inne posty napisane przez Pablooo