Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15551
Stary 19.08.2009, 15:28
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...05/story.shtml mam pytanie czy Wisła ma jakiegoś Rumuna na bramce czas Dolhy w Wiśle już dawno minął A Cebanu nie jest raczej Rumunem ale według Pawełka w meczu z Bełchatowem stał Rumun ktury sie zbytnio nie popisa

Nie według Pawełka, tylko według Eurosportu. Ten fragment, to nie jego wypowiedź
Ostatnio edytowane przez Pablooo : 19.08.2009 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując