Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15550
Stary 19.08.2009, 15:23
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...05/story.shtml mam pytanie czy Wisła ma jakiegoś Rumuna na bramce czas Dolhy w Wiśle już dawno minął A Cebanu nie jest raczej Rumunem ale według wywiadu Pawełka dla eurosport w meczu z Bełchatowem stał Rumun który sie zbytnio nie popisał.
Powód: no...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.08.2009 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując