Oldpara napisał(a):

Może to niepopularne co powiem, ale jak będą dobre oferty dla Brożka i Diaza to obu bym puścił. W zanadrzu mamy niegrających na razie Gargułe, Singlara oraz Boguskiego.
Mamy tak wyrównaną kadrę, że nie ma kiedy wpuszczać młodych.
|
taaa - tylko, że oni nie grają, bo mamy wyrównaną kadrę, tylko dlatego, że nie są w stanie i nie wiadomo kiedy będą gotowi na 100% i kiedy dojdą do dobrej formy...