Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15546
Stary 19.08.2009, 13:34
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Może to niepopularne co powiem, ale jak będą dobre oferty dla Brożka i Diaza to obu bym puścił. W zanadrzu mamy niegrających na razie Gargułe, Singlara oraz Boguskiego.
Mamy tak wyrównaną kadrę, że nie ma kiedy wpuszczać młodych.
taaa - tylko, że oni nie grają, bo mamy wyrównaną kadrę, tylko dlatego, że nie są w stanie i nie wiadomo kiedy będą gotowi na 100% i kiedy dojdą do dobrej formy...
Odpowiedz cytując