Wyświetl pojedynczy post
Fan Lecha
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pyrlandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1241
Stary 19.08.2009, 13:06
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/3486 ? " Samotnym liderem jest już Wisła Kraków - wprawdzie to zespół słabszy od Levadii Tallin, ale wciąż jednak mocniejszy od reszty naszej ligi. Czy się to komuś podoba, czy nie - chyba warto się przyzwyczaić" I to jest hasło przewodnie naszej ekstraklasy. Pozdrawiam
No tak, już w naszej lidze wszystko jasne. Wisłą wygrała ze słabym Zagłebiem któremu wszyscy ładują 4 bramki czy też grając w przewadze większość meczu z GKS. Z drugiej strony słabiutki Lech który przegrywa z zespołem reprezentującym nas w pucharach, grając w 10. No nic, może za rok.
Odpowiedz cytując