Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2234
Stary 19.08.2009, 12:53
Jasne,każdy kto nie cmoka z zachwytu nad Skorżą jest trollem.Nie ma to jak jednomyślność w całowania w odpowiednie miejsce.Każdy kto nie z nami,ten przeciwko nam itp.farmazony.Levadia będzie się ciągnęła za Wisła z 10 lat,bo Dynamo Tb.to przy estońskiej klapie mały pikuś.