|
Cała Europa się z nas śmieje? Pół Europy nie wie gdzie leży Polska i w du... mają losy jej mistrzów, tak samo jak losy Estońskich klubów.
Pysio nie kompromituj się. " MAMY DOŚĆ (Twojej) KOMPROMITACJI!" "TWÓJ CZAS MINĄŁ" "CHCEMY BANA DLA TEGO PANA" (Napiszę po Twojemu, może w ten sposób zrozumiesz.)
|