Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1135
Stary 19.08.2009, 10:01
Upadła zgoda z Zagłębiem

Cytat:
Koniec kibicowskiej zgody Lecha Poznań i Zagłębia Lubin. Wiadomość oficjalnie potwierdzają obie strony na forum "Wiary Lecha" oraz stronie internetowej grupy "Orange City Boys". Obie strony apelują przy tym o poszanowanie barw drugiej strony, w których posiadanie weszło się drogą wymiany z sympatykami eks-zgody. Zagłębie Lubin było najmłodszą zgodą Kolejorza. Przyjaźń kibicowska zaowocowała masowymi wyjazdami do Lubina i Poznania na mecze obu drużyn (w 2007 r. samych fanów Lecha było 4000, a łącznie pobito ponad 20-letni rekord frekwencji obiektu), a po raz ostatni wspólnym dopingiem na Superpucharze Polski. Ostatnio jednak wzajemne relacje popsuły się.

Lech ma jeszcze trzy zgody: KSZO Ostrowiec, Arka Gdynia i Cracovia Kraków.
http://www.lechpoznan.net/
Odpowiedz cytując