Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10462
Stary 18.08.2009, 22:21
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
Ustawiła mi się sama jakaś głupia melodyjka w telefonie (granie na czekanie). Jak można to dziadostwo zamknąć,skasować?
Zależy w jakiej sieci

Odpowiedz cytując