ToTylkoJa napisał(a):

|
tak swoją drogą, to Unirea Dana Petrescu wygrała dziś na wyjeździe 1-0 ze Steauą. Co ten koleś zrobił z tym klubem to szok
|
to byl trzeci mecz Unirei w nowym sezonie: jedna porażka i dwie wygrane. Ale szczyt formy przygotowywany jest na poczatek rywalizacji w fazie grupowej LM