Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
10461
18.08.2009, 21:37
kms
napisał(a):
Rejestr caly czas skanuje wiec to nie to
A jak klikniesz prawym na Start>> Eksploruj wszystkich użytkowników też nie da rady usunąć?;>
EDIT
Dobrze wiedzieć na przyszłość
Ostatnio edytowane przez maciekmiszcz : 18.08.2009 o godz. 21:56.
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz