Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10452
Stary 18.08.2009, 20:37
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie sieprpien to przewalony miesiac na wycieczki po Tatrach ale kiedy indziej nie moge

No chyba zeby jakos tam inaczej dotrzec czy jak

Jakby ktos mial pomysl to piszcie
Zawsze możesz dojść przez Halę Gąsienicową, przeciąć Orlą Perć do Doliny 5 Stawów i stamtąd zejście do schroniska nad Morskim Okiem

A tak nie-hardkorowo to, jeśli oczywiście nie przeszkadzają Ci dodatkowe kilometry, to pomiędzy droga z Zakopanego do Łysej Polany masz taki parking mały i wejście na szlak (bodajże na Gęsią Szyję) i tam idziesz na Polanę pod Wołoszynem skąd masz rozwidlenie na drogę nad Morskie Oko. Weźmiesz pierwszą lepszą mapę będziesz wiedział o co chodzi.

A najprościej to po prostu jedź na parking na Palenicy w godzinach rannych. Ja byłem na początku sierpnia i zero kolejek.
the end
Odpowiedz cytując