Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2606
Stary 18.08.2009, 18:54
Tez trzymam kciuki i czekam az Gargula wroci.

Bo moze byc tak ze wroci i bedzie jak z Niedzielanem,ale moze byc tez super forma...

Ehh ..ciezko to jakos wyrokowac,obysmy nie musieli potem placic za pilkarza z ktorego nic nie bedzie (odpukac)
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując