Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10448
Stary 18.08.2009, 18:50
No wlasnie sieprpien to przewalony miesiac na wycieczki po Tatrach ale kiedy indziej nie moge

No chyba zeby jakos tam inaczej dotrzec czy jak

Jakby ktos mial pomysl to piszcie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując