1q2 napisał(a):

Na dziś to chyba jest typowa zgoda na konkretnego przeciwnika, coś w tym stylu gdyby Wisła skumała się z Hutnikiem przeciwko pasiastym...Wiem wiem...S/F - przynajmniej na dziś
|
otoz mam znajomych w GieKSie i to nie jest zgoda tylko na Ruch