Cytat:
|
normalnie sie scyzoryk w kieszeni otwiera po pierwsze panie Proud nie wiem czy słyszałeś Wisła ma kase dlatego nie sprzedaje Brożka bo dzięki transferowi Uche do Fulham zarobiła swoje 25% co daje 3MLN więc kasa jest zresztą Wilczkowi chyba za to płacą by upomnieć sie o swoje po drugie skauting jeden był trenerem młodzieżówki ale drugi pracował w Evertonie Bayernie i Milanie aczkolwiek chciałbym wiedzieć kogo do tych klubów ściągnał co prawda minęło kilka tygodni od kiedy pracuja z Wisłą aczkolwiek ciekawi mnie kiedy wezmą sie za robote skoro tylko 2 tygodnie zostały do końca okienka tylko nie mówcie mi że nie ma transferów bo Wisła ma długi są kluby które maja większe długi i niż Wisła i
|
A z tych zadłużonych klubów wymień mi, które grają poza własnym stadionem, i za którego korzystanie muszą płacić niemałe pieniądze. Dociera to do Ciebie, że to nie są małe kwoty?
Cytat:
|
ściagają piłkarzy niekoniecznie za gotówkę
|
To za co, płacą w naturze, pieką im placki albo ciastka, za papiery? Przeczytaj coś 2,3 razy zanim wyślesz to na forum
