Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15517
Stary 18.08.2009, 16:21
Cytat:
normalnie sie scyzoryk w kieszeni otwiera po pierwsze panie Proud nie wiem czy słyszałeś Wisła ma kase dlatego nie sprzedaje Brożka bo dzięki transferowi Uche do Fulham zarobiła swoje 25% co daje 3MLN więc kasa jest zresztą Wilczkowi chyba za to płacą by upomnieć sie o swoje po drugie skauting jeden był trenerem młodzieżówki ale drugi pracował w Evertonie Bayernie i Milanie aczkolwiek chciałbym wiedzieć kogo do tych klubów ściągnał co prawda minęło kilka tygodni od kiedy pracuja z Wisłą aczkolwiek ciekawi mnie kiedy wezmą sie za robote skoro tylko 2 tygodnie zostały do końca okienka tylko nie mówcie mi że nie ma transferów bo Wisła ma długi są kluby które maja większe długi i niż Wisła i
A z tych zadłużonych klubów wymień mi, które grają poza własnym stadionem, i za którego korzystanie muszą płacić niemałe pieniądze. Dociera to do Ciebie, że to nie są małe kwoty?

Cytat:
ściagają piłkarzy niekoniecznie za gotówkę
To za co, płacą w naturze, pieką im placki albo ciastka, za papiery? Przeczytaj coś 2,3 razy zanim wyślesz to na forum
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując