Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
Od: 07.2006
Offline
#
10443
18.08.2009, 14:53
Witajcie... Mam takie pytanie do naszych kolegów z Gdańska. Szukam mieszkania dla studentek na Wrzeszczu bądź Oliwie. Wymagania to koszt wynajmu do 2000zł i mieszkanie musi być dwupokojowe.
Kontakt najlepiej na privie.
n_matt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do n_matt
Znajdź inne posty napisane przez n_matt