|
Ja bym dużych pieniędzy na to nie stawiał. Wojciechowski będzie musiał sięgnąć głębiej do kieszeni, bo jak wieść gminna niesie jest inwestor, który chce postawić na Konwiktorskiej nowoczesny kompleks sportowo-handlowo-hotelowy. Aby zarobić na czynsz Polonia będzie musiała mieć wyniki, więc będzie musiała mieć też lepszych niż obecnie piłkarzy.
Podobna sytuacja będzie zresztą w Lechii i Śląsku, których nowe stadiony już powstają.
|