Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 18.08.2009, 14:45
Ja bym dużych pieniędzy na to nie stawiał. Wojciechowski będzie musiał sięgnąć głębiej do kieszeni, bo jak wieść gminna niesie jest inwestor, który chce postawić na Konwiktorskiej nowoczesny kompleks sportowo-handlowo-hotelowy. Aby zarobić na czynsz Polonia będzie musiała mieć wyniki, więc będzie musiała mieć też lepszych niż obecnie piłkarzy.
Podobna sytuacja będzie zresztą w Lechii i Śląsku, których nowe stadiony już powstają.
Odpowiedz cytując