Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15511
Stary 18.08.2009, 14:20
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ano nie chce - teraz to już wygląda to na rozpaczliwe szukanie klubu - tzw last minute.Dla nas odejście Pawła teraz, to duże ryzyko że potencjalny następca będzie z łapanki.
Paweł w tym okienku raczej nie odejdzie.
PODONO ! tylko i wylacznie dzięki transakcji Kalu Uche, z której to mamy 25%
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując