1q2 napisał(a):

|
Ano nie chce - teraz to już wygląda to na rozpaczliwe szukanie klubu - tzw last minute.Dla nas odejście Pawła teraz, to duże ryzyko że potencjalny następca będzie z łapanki.
|
Paweł w tym okienku raczej nie odejdzie.
PODONO ! tylko i wylacznie dzięki transakcji Kalu Uche, z której to mamy 25%