Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
s2pac
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
15510
18.08.2009, 14:18
Jesli wogóle będzie jakiś następca. Dla mnie powinni już szukać następcy lub partnera dla Pawła do ataku.
s2pac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s2pac
Znajdź inne posty napisane przez s2pac