Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 18.08.2009, 14:00
Aaarrgh napisał(a):Wyświetl post
@For_FuN Ja nie porównuję klubów tylko zachowanie właścicieli - wiele decyzji Cupiała też było podejmowanych pod wpływem emocji.

Wojciechowski "zainwestował" rok temu ponad 20 mln PLN kupując zawodników wraz z licencją. Polonia nie prowadzi regularnej wyprzedaży, tylko pozbywa się graczy nieprzydatnych jak Piechniak czy Majewski, który znacznie obniżył loty wiosną. Z Majewskim w składzie nie byłoby zwycięstwa nad Lechem, bo Radek bardzo spowalniał akcje ofensywne. Inną sprawą jest, że Majewskiemu nie w smak było przedłużenie kontraktu, więc i tak nie było sensu trzymanie go w klubie. Poszedł do Anglii aby nie wzmacnieć krajowej konkurencji (no bo może na przykład w Legii, której pewnie dalej kibicuje, przypomniałby sobie że grać potrafi).
Czyli wydal tylko na kupno klubu. Iwanovski ile klubow w Niemczech pozwiedzal w przerwie letniej ? Majewski z tego co pamietam, przedluzyl kontrakt jesiena tamtego roku. Ja stawiam duze pieniadze, ze w najblizszym czasie odejda z Polonii kolejni pilkarze, a glosnych transferow do klubu nie bedzie. Wojciechowski przede wszystkim chce nabic wlasna kieszen. To tak samo, jak z Gornikiem i Slaskiem...gdzie te wielkie pieniadze? Mozni wlasciciele czy sponsorzy sa, a nowych pilkarzy, jak na lekarstwo.
Odpowiedz cytując