Wyświetl pojedynczy post
Entombed
Junior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3739
Stary 18.08.2009, 14:00
dokladnie Cleber tak sie zadeklarowal o ile wisla bedzie go chciala spowrotem ale z ta siatka to wg mnie powinno byc aktywne od dawna a nie oni teraz o tym mysla, kluby ktore chca o cos walczyc musza miec siec scoutow a nie tylko jednego czlowieka ktory raz na rok poleci jakiegos przecietnego grajka, bez tego nie ujedzie ;]
Ostatnio edytowane przez Entombed : 18.08.2009 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując