dokladnie Cleber tak sie zadeklarowal o ile wisla bedzie go chciala spowrotem

ale z ta siatka to wg mnie powinno byc aktywne od dawna a nie oni teraz o tym mysla, kluby ktore chca o cos walczyc musza miec siec scoutow a nie tylko jednego czlowieka ktory raz na rok poleci jakiegos przecietnego grajka, bez tego nie ujedzie ;]