19dafi06 napisał(a):

|
niestety w koszu nic nie ma:/ jakieś jeszcze pomysły?
|
Wyłącz sobie monitorowanie dysków.
Właściwości komputera/przywracanie systemu.
C nie da się wyłączyć więc ustaw na minimum, resztę wyłącz i daj znać.
ps ja korzystam z XP więc na Viście może to trochę inaczej wyglądać choć nie sądzę.
ps a w sumie da się wszystkie wyłączyć, zresztą Mistel już o tym napisał - powinno pomóc.
ps2 wie kto co to dokładnie jest - spotkałem to nad morzem północnym
http://i29.tinypic.com/zxwt44.jpg