Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10440
Stary 18.08.2009, 13:43
19dafi06 napisał(a):Wyświetl post
niestety w koszu nic nie ma:/ jakieś jeszcze pomysły?
Wyłącz sobie monitorowanie dysków.
Właściwości komputera/przywracanie systemu.
C nie da się wyłączyć więc ustaw na minimum, resztę wyłącz i daj znać.

ps ja korzystam z XP więc na Viście może to trochę inaczej wyglądać choć nie sądzę.

ps a w sumie da się wszystkie wyłączyć, zresztą Mistel już o tym napisał - powinno pomóc.



ps2 wie kto co to dokładnie jest - spotkałem to nad morzem północnym

http://i29.tinypic.com/zxwt44.jpg
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 18.08.2009 o godz. 13:49.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując