Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15506
Stary 18.08.2009, 13:27
custo76 napisał(a):Wyświetl post
We francji pojawila sie informacja ze Pawel Brozek moze podpisze do As Monaco. Nie chcial bym zeby on tam gral. Ten klub zle gra. 40 pilkarzow co sezonow tam gra. W kazdym meczu, jedanastka sie zmienia. I nie ma zadnej pozadnej gry na boisku. AS Monaco z St Etienne, z tego co mysle, napewno spadna do drugiej ligi. No ale dla tych ktorych nie wiedza, w Monaco sie nie placi podatkow, jest bardzo ladne miasto, jest blisko Marsylii i Nicei... ( dlatego ostatnio gralo tam Chevanton, Morientes, Freddy Adu, Vieri, Di Vaio... )
Tyle, że wszyscy powołują się na media polskie w tych informacjach, jednocześnie podkręcając temat i pisząc, że sprawa jest bliska finalizacji i Monaco zapłaci 2.5 mln euro. Nic nowego w tych doniesieniach nie ma.
Odpowiedz cytując