custo76 napisał(a):

|
We francji pojawila sie informacja ze Pawel Brozek moze podpisze do As Monaco. Nie chcial bym zeby on tam gral. Ten klub zle gra. 40 pilkarzow co sezonow tam gra. W kazdym meczu, jedanastka sie zmienia. I nie ma zadnej pozadnej gry na boisku. AS Monaco z St Etienne, z tego co mysle, napewno spadna do drugiej ligi. No ale dla tych ktorych nie wiedza, w Monaco sie nie placi podatkow, jest bardzo ladne miasto, jest blisko Marsylii i Nicei... ( dlatego ostatnio gralo tam Chevanton, Morientes, Freddy Adu, Vieri, Di Vaio... )
|
Tyle, że wszyscy powołują się na media polskie w tych informacjach, jednocześnie podkręcając temat i pisząc, że sprawa jest bliska finalizacji i Monaco zapłaci 2.5 mln euro. Nic nowego w tych doniesieniach nie ma.