eye63 napisał(a):

Chyba przed czterema laty.
Wolfy - jeśli o Pi. Brożka chodzi i o Boguskiego, to nie będę się sprzeczał, dopóki nie będę wiedział ile chce Małecki. Nie wiem też ile dostali Brożek z Boguskim, ale sumy rzucające na kolana to raczej nie były - a być może takiej żąda Patryk, ale tak jak mówię - zbyt dużo niewiadomych w tym wątku - więc póki co wstrzymuję się od ocen.
FraMat - jest szansa, żeby gdzieś wyhaczyć sumę kontraktową jaką dostał w Cluj?
|
Kosowski sobie sam nagrabił bo wyje++al do Cupiala o podwyzke na spotkaniu wigilijnym. Poza tym plakal po wszytskich mediach jak mu zle i niedobrze w Wisle i ze dostaje conajwyzej pieluchowe.
Co do Małeckiego-zawdonik jest młody , perspektywiczny i mozna go brać pod uwagę przez kilka nastepnych sezonow. Zatem nie dziwi ze sie ceni.