Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15504
Stary 18.08.2009, 11:57
mic napisał(a):Wyświetl post
Zacznijcie od tego ze Kosowski sam chcial odejsc, a nie ze Wisla go wywalila
Chyba przed czterema laty.

Wolfy - jeśli o Pi. Brożka chodzi i o Boguskiego, to nie będę się sprzeczał, dopóki nie będę wiedział ile chce Małecki. Nie wiem też ile dostali Brożek z Boguskim, ale sumy rzucające na kolana to raczej nie były - a być może takiej żąda Patryk, ale tak jak mówię - zbyt dużo niewiadomych w tym wątku - więc póki co wstrzymuję się od ocen.

FraMat - jest szansa, żeby gdzieś wyhaczyć sumę kontraktową jaką dostał w Cluj?
Ostatnio edytowane przez eye63 : 18.08.2009 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując