mic napisał(a):

|
Zacznijcie od tego ze Kosowski sam chcial odejsc, a nie ze Wisla go wywalila
|
Chyba przed czterema laty.
Wolfy - jeśli o Pi. Brożka chodzi i o Boguskiego, to nie będę się sprzeczał, dopóki nie będę wiedział ile chce Małecki. Nie wiem też ile dostali Brożek z Boguskim, ale sumy rzucające na kolana to raczej nie były - a być może takiej żąda Patryk, ale tak jak mówię - zbyt dużo niewiadomych w tym wątku - więc póki co wstrzymuję się od ocen.
FraMat - jest szansa, żeby gdzieś wyhaczyć sumę kontraktową jaką dostał w Cluj?