|
Może ktos mi powiedziec jaki bramkarz był na ławce w meczu z GKS? Bo niby Kurto dzis wrocil z reprezentacji.
OK już sie dokopałem, ale akurat po napisaniu posta a wczesniej przez pol godziny znalezc nie moglem,
Jarosinski
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 18.08.2009 o godz. 08:06.
|