Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 18.08.2009, 08:04
Może ktos mi powiedziec jaki bramkarz był na ławce w meczu z GKS? Bo niby Kurto dzis wrocil z reprezentacji.

OK już sie dokopałem, ale akurat po napisaniu posta a wczesniej przez pol godziny znalezc nie moglem,
Jarosinski
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 18.08.2009 o godz. 08:06.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując