Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15496
Stary 17.08.2009, 21:30
Kupować to my raczej już nie będziemy, chyba że Brożek odejdzie i trzeba będzie znaleźć napastnika. Po pierwsze kasy nie ma a po drugie do składu dołączą jeszcze kontuzjowani Boguski, Garguła i Singlar a to przy jedenastce z ostatniego meczu z GKS-em i rezerowymi Ćwielongiem, Jirsakiem, Jopem i Diazem daje nam 18 zawodników którzy na polską ligę wystarczają ( w dodatku sporo zarabiają ). Zwłaszcza że nie gramy już w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując