Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15485
Stary 17.08.2009, 18:19
eye63 napisał(a):Wyświetl post
No tak, bo każdy powinien przychodzić tutaj grać za pół darmo, niż iść tam gdzie będzie normalnie zarabiał . To że sięgnął po niego Cluj pokazuje, że to jednak jest niezły gość
za darmo?

ile zapłacił za niego Cluj?

ile miała zapłacić Wisła?

a tak podsumowując to z tych dziesiątek ,setek piłkarzy którzy mieli przyjść do Wisły i nie przyszli to tylko kilku pokazało że byli coś warci reszta to szrot albo bardzo przeciętni gracze a czasem te braki transferów wychodziły nam na lepsze
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 17.08.2009 o godz. 18:23.
Odpowiedz cytując