eye63 napisał(a):

No tak, bo każdy powinien przychodzić tutaj grać za pół darmo, niż iść tam gdzie będzie normalnie zarabiał . To że sięgnął po niego Cluj pokazuje, że to jednak jest niezły gość
|
za darmo?
ile zapłacił za niego Cluj?
ile miała zapłacić Wisła?
a tak podsumowując to z tych dziesiątek ,setek piłkarzy którzy mieli przyjść do Wisły i nie przyszli to tylko kilku pokazało że byli coś warci reszta to szrot albo bardzo przeciętni gracze a czasem te braki transferów wychodziły nam na lepsze