Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10419
Stary 17.08.2009, 18:07
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
przysiągłbym że bylo takie pytanie ale nie chce mi sie grzebac. Gdzie w Zakopcu obejrze Wisłe
Było, sam zadawałem, ale konkretna odpowiedź z tego co pamiętam nie padła. Ja oglądałem na Krupówkach, idąc w stronę Gubałówki, niedaleko Stek Chaupy.

Odpowiedz cytując