tommiyacht napisał(a):

przysiągłbym że bylo takie pytanie ale nie chce mi sie grzebac. Gdzie w Zakopcu obejrze Wisłe
|
Było, sam zadawałem, ale konkretna odpowiedź z tego co pamiętam nie padła. Ja oglądałem na Krupówkach, idąc w stronę Gubałówki, niedaleko Stek Chaupy.