grogoriogreg napisał(a):

|
(...) juz lepsze byloby np. oddawanie typow do 10 h do meczu (mecz o 20, oddawanie typow do 10)
|
I to byłoby wyjście z całej sytuacji, nikt by nie narzekał, bo tak zawsze jest inna godzina podania kadry a potem są problemy.
Ustalić godzinę do której można oddać typ i po sprawie.