Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 17.08.2009, 14:56
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
(...) juz lepsze byloby np. oddawanie typow do 10 h do meczu (mecz o 20, oddawanie typow do 10)
I to byłoby wyjście z całej sytuacji, nikt by nie narzekał, bo tak zawsze jest inna godzina podania kadry a potem są problemy.

Ustalić godzinę do której można oddać typ i po sprawie.