Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 17.08.2009, 13:59
Wg mnie podanie kadry ma mały wpływ na wyjściowa jedenastke i lawke rezerwowych.
Jednak nie mamy 20 równorzędnych zawodników, jest tylko 15 osobowa grupa piłkarzy, z których trener wybiera skład

juz lepsze byloby np. oddawanie typow do 10 h do meczu (mecz o 20, oddawanie typow do 10)