|
Wg mnie podanie kadry ma mały wpływ na wyjściowa jedenastke i lawke rezerwowych.
Jednak nie mamy 20 równorzędnych zawodników, jest tylko 15 osobowa grupa piłkarzy, z których trener wybiera skład
juz lepsze byloby np. oddawanie typow do 10 h do meczu (mecz o 20, oddawanie typow do 10)
|