Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2588
Stary 17.08.2009, 13:26
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Przecież w Brożku było widać potencjał, ciągnął tą drużynę do przodu, przepychał obrońców, nie bał się pojedynków 1-1 i bramki strzelał w przeciwieństwie do Ćwielonga i to nawet w pucharach.
Pomału, pomału a może troszkę się cofniemy w czasie, polecam poczytać biografię Pawła
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Tak mówicie "jak naskoczy", "jak zacznie strzelać" hmm ale czy kiedyś takie coś miało miejsce? Przecież to nie od roku w Wiśle ma problemy ze skutecznością tylko odkąd pamiętam nie potrafi prosto kopnąć piłki...
No w końcu gra całą masę spotkań tak jak swego czasu Paweł
Pozdrawiam!
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując