royalmichael napisał(a):

|
Przecież w Brożku było widać potencjał, ciągnął tą drużynę do przodu, przepychał obrońców, nie bał się pojedynków 1-1 i bramki strzelał w przeciwieństwie do Ćwielonga i to nawet w pucharach.
|
Pomału, pomału a może troszkę się cofniemy w czasie, polecam poczytać biografię Pawła
royalmichael napisał(a):

|
Tak mówicie "jak naskoczy", "jak zacznie strzelać" hmm ale czy kiedyś takie coś miało miejsce? Przecież to nie od roku w Wiśle ma problemy ze skutecznością tylko odkąd pamiętam nie potrafi prosto kopnąć piłki...
|
No w końcu gra całą masę spotkań tak jak swego czasu Paweł
Pozdrawiam!