|
Baszczyński chciał odejść, jeździł nawet na testy za czasu Petrescu który mówił o Baszczu, że się nie szanuje. Poza tym mimo, że jest dobry to już stary, Małecki jest bardzo perspektywiczny także to inna historia.
Co do Kokoszki... Nikt się nie spodziewał, że nagle wytnie taki numer.
|