Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
296
17.08.2009, 12:41
Pablo84
napisał(a):
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21618
Dziennikarze z calej Polski zadowoleni są z poziomu gry, $ympatycy Wisły z forum oczywiście nie.Dlaczego mnie to nie dziwi?
Ooo.. to już nagle teraz dziennikarze z całej Polski są dla Ciebie wiarygodni i opiniotwórczy. Bo do tej pory przecież wszyscy po nas jechali, byli przeciwko nam i na nas się uwzięli. Ale jak pochwalili to są cacy..
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho