Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 17.08.2009, 12:41
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21618

Dziennikarze z calej Polski zadowoleni są z poziomu gry, $ympatycy Wisły z forum oczywiście nie.Dlaczego mnie to nie dziwi?
Ooo.. to już nagle teraz dziennikarze z całej Polski są dla Ciebie wiarygodni i opiniotwórczy. Bo do tej pory przecież wszyscy po nas jechali, byli przeciwko nam i na nas się uwzięli. Ale jak pochwalili to są cacy..
Odpowiedz cytując