Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 17.08.2009, 12:30
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21618

Dziennikarze z calej Polski zadowoleni są z poziomu gry, $ympatycy Wisły z forum oczywiście nie.Dlaczego mnie to nie dziwi?
Ciekaw tylko jestem, ktory do dziennikarzyna ogladnal mecz od 1' do 90 minuty
A tak na marginesie, od kiedy to dziennikarze to takie autorytety ?
Odpowiedz cytując