Wyświetl pojedynczy post
invincible
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 17.08.2009, 12:29
napisze tylo ze gratuluje wygranej i bardzo sie ciesze ze zwyciestwa

jedno chcialem jeszcze napomniec - Marcelo - nasz ogomny skarb, bedziemy mieli z nigo wiele pociechy, albo sprzedamy go za wielkie pieniądze. mlody, z talentem i warunkami, umie grac i znakomicie sie ustawic przy kazdej akcji, doskonale wywiazuje sie ze swoich obowiazkow na boisku

THANKS MARCELO !!
Odpowiedz cytując